مرکز آموزش های آزاد

 

معرفی

مرکز آموزشهای آزاد و پودمانی دانشگاه به منظور ارتقای دانش، بینش و مهارت علاقمندان اقدام به برگزاری دوره های کوتاه مدت به صورت پودمانی و تک درس، به زبان های مختلف نموده است. متقاضیان می توانند با یکبار ثبت نام در سایت دانشگاه، به تمام دوره های این مرکز دسترسی پیدا کنند.


در صورت شرکت در پودمان های این مرکز، امکان دریافت مدرک شرکت در دوره از دانشگاه مجازی المصطفی وجود دارد.این دوره ها که با تنوع در موضوع و مدل ارائه همراه هستند، ویژه آن دسته از علاقمندان به کسب معارف اهل بیت (ع) است که امکان تحصیل در دوره های بلند مدت دانشگاه را ندارند. فراگیرانی که در این دوره ها شرکت می کنند، می توانند در آینده و با تطبیق سازی واحد های گذرانده شده، در دوره های بلند مدت و دانشگاهی دانشگاه نیز شرکت نموده و مدرک رسمی وزارت علوم ایران را دریافت نمایند.

این دوره ها به دو صورت زنده و آنلاین برگزار می گردد و در آخر دوره، شرکت کنندگان می توانند با حضور در آزمون آنلاین، سطح مهارت خود در دوره ی گذرانده شده را ارزیابی نمایند.

در این مرکز تا کنون بیش از 300 دوره به 12 زبان با همکاری مراکز مختلف برگزار گردیده است که تمام این دوره ها در سایت دانشگاه موجود و قابل استفاده علاقمندان می باشد.

آموزشهای آزاد و پودمانی دانشگاه مجازي، شامل مجموعه‌اي متنوع از محتواهای آموزشی است که متناسب با نيازها، علايق و سطوح مختلف مخاطبان در نقاط گوناگون جهان طراحي گرديده و به زبان‌هاي گوناگون ارائه مي‌شود.