کتب و نشریات

از جمله مشخصه­‌های نظام تولید علم، ارائه آخرین دستاوردها و یافته‌­های علمی- پژوهشی در فضای علمی کشور است. بر این اساس، تلاش می­‌شود در دانشگاه، بخشی از فعالیت­ها به این عرصه اختصاص یابد، به نحوی که تاکنون حدود 100 جلد کتاب برای چاپ ارائه شده است که در نوبت بررسی در کمیسیون تخصصی سازمان مرکزی بوده و یا منتشر شده‌اند. این کتاب­ها در سه حوزه تألیف، تدوین و ترجمه­ می­‌باشند.

هم­چنین از دیگر فعالیت­‌ها در عرصه تولید محتوا، تدوین و آماده‌­سازی درسنامه­‌های آموزشی در قالب­‌های متنوع فنی به زبان­‌های (فارسی، عربی، انگلیسی، اردو، فرانسوی، آلمانی، آذری، ترکی استانبولی، اسپانیولی و...) می­‌باشد که در قالب دوره‌­های آموزشی بلندمدت و کوتاه‌­مدت ارائه می­‌شود.

فصلنامه Pure Life به عنوان اولین نشریه علمی بین المللی دانشگاه با ویژگی متمایز چند زبانه و میان رشته‌ای است که به صورت فصلنامه­‌ای و در زمینه مطالعات اسلامی و حوزه­‌های مطالعات تطبیقی ادیان ابراهیمی به چاپ و نشر مقاله‌­های علمی دانش‌­پژوهان دانشگاه و سایر پژوهش­گران می‌­پردازد. تاکنون 25 شماره از این نشریه که در 19 پایگاه داخلی و بین المللی نمایه می‌شود، به زبان­‌های فارسی، عربی، اردو، انگلیسی، فرانسوی، آذری و ترکی استانبولی به چاپ رسیده است.

نشانی فصلنامه:

http://p-l.journals.miu.ac.ir

 

 

صفحه اختصاصی نشریه دوفصلنامه پژوهش های فقهی حقوقی در سایت علم نت

https://elmnet.ir/eid/P-0073-1411

 

صفحه اختصاصی نشریه دوفصلنامه مطالعات اسلامی در سایت علم نت

https://elmnet.ir/eid/V-0087-8239

 

صفحه اختصاصی نشریه دوفصلنامه ذکر و فکر در سایت علم نت

https://elmnet.ir/eid/B-0011-9365